n1_2.1
Všetky trate Bratislavský kraj Trnavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj Česká republika Maďarsko Rakúsko Poľsko Taliansko Nemecko Švajčiarsko Francúzko Holandsko Belgicko Pridaj trať

 E: 21°39’10.26"
Pozícia GPS na stiahnutie: KML (pre Google Earth) LOC (pre rôzne navigačné prístroje)
Pridal: Scott
Bližšie informácie:

Motokrosova trat, 4 lavice,2 dvojaky. Nachadza sa v areali byvalej tehelne vo Vechci.

Pripravované tréningy Zatiaľ sa nikto nechystá trénovať! Naprav to a prihlás sa na tréning!
Posledné fotogalérie z trate Vechec enduro 27-28.6. 09 (Autor: wladus, pridané: 03.07.2009 09:00)
E-vechec 2009 (Autor: fotokikulienka, pridané: 02.07.2009 16:00)

Tomasxt, 03.07.2007 14:54
To ste si isty že táto trať naozaj existuje???
Neklamete??, Ja som o nej nikdy nepočul.
Odpíšte my niekto na môj mail???
Je dluzo@centrum.sk
:-O :-O :-O

baky., 22.08.2007 08:56
pekna trat.. bol som tam minuly tyzden. a naozaj existuje aj ked som tomu neveril do poslednej chvile.

Ifk0, 27.08.2007 08:25
Ta trat tam fakt je a vyzerá dosť dobre. Včera tam bola Cassovicup. Len sa bohužial až príliš veľa prášilo.

denis600, 27.08.2007 12:04
nie len prasilo, ale aj organizatori tam mali trosku vacsi chaos :(

krampus, 27.08.2007 13:35
denis 600- daj daco blizssie, v com mali chaos ?

Rony, 27.08.2007 15:30
Perfektna trať,,,taka na okoly tu nikde neni...ako klobuk dole,,zabraly riadne,,bo taku trať len hladat treba

denis600, 27.08.2007 18:05
krampus: v com?... starovanie skupin cx1 a cx2???... najvacsia skupina a oni ich chceli dat spolu???... a potom odcitavania???... ak niektori prerusili start, tak mal odpocitavat od 15 sekund dole, a nie len tak mavnut vlajkou!!!... a ciel???... to co malo znamenat???... jazdci nevedeli ci mozu koncit, pretoze tam nikto kompetentny nebol... a takisto koncove vysledky, pomiesali vsetko co sa dalo...

Igor, 27.08.2007 20:30
denis600 - si úplne vedľa.Organizátori nemali žiaden chaos a všetko fungovalo tak ako malo, ale neberiem Ti Tvoj dojem, lebo sa nedá každému vyhovieť, ale sa vyjadrím k Tvojim pripomienkam. Všetci sa tlačíte do najslabšej triedy,cx1 a cx2, kde Vás je asi 80-90 a v B-čku a A-čku ich bolo iba po 9, takže si myslím, že chyba je v postupovom kľúči. Štart - odpočítavalo sa dobre, ale niektorí jazdci po ukazani 5-ky si myslia, že narátajú do päť a pália, lebo nesledujú vlajku. Ak by sa štartovalo na mokrose, a z nedočkavosti by si vopchal koleso pod rampu, prerušili by pretek? Určite nie. Cieľ - bola tam elektronická časomiera, bola umiestnená sveteľná tabuľa, ktorá ukazovala čas a potom posledné kolá 2-1. K tomu na druhej strane trate sa ukazovali posledné kolá na tabuli a cieľ bol odmávnutý šachovnicou, preto nechápem čo Ti vadilo a čo si nevidel. Výsledky boli hneď po skončení jazdy vytlačené a umiestnené na tabuli v depe a chyba sa stala iba v jednom prípade, a to preto, lebo sa zle posúdilo umiestenie jazdcov s rovnakým počtom bodov a po upozornení sa to opravilo do piatich minút, ale to nemalo vplyv na umiestnenia prvých troch jazdcov.

krampus, 28.08.2007 09:06
denis 600-este nieco ?

Nico, 29.08.2007 12:01
igor ma pravdu pretek bol OK, nie mozno na 100% ale urcite najlepsii v ramci cassovia capu. prach bol, no to mali vsetci jazdci rovnake
to denis600- ak si nejazdil tak so do toho nemiesaj :-P

maryl & jeremy, 03.09.2007 08:40
Krasna trat, bol som si zasutazit, pekny zazitok. Je pravda, ze to boli preteky Pariz-Vechec-Dakar, ale 3hasicske auta na polievanie by stali min. 15tisic korun a nebolo by to efoktivne, lebo po poliati by to do par minut aj vyschlo. Pretek Cassovia Cupu bol v absolutnom poriadku. Je pravda, ze skusenejsi-odvaznejsi jazdci by mohli prejst z triedy MX1 do B-ecka a trosku sa popasovat so seberovnymi, lebo je jednoduche v MX1 pozbierat body a strihnut amaterov o kolo, dve. Lavice su perfektne navrhnute. Ta drevena stiepka navezena pred velkou lavicou bolo zaujimavym prekvapenim, ktore sa kazdym kolom menilo, no bola tam sranda.
Dobry tah pan prevadzkovatelia. Spravili ste obrovsky kus prace. Muselo to stat ohromne peniaze. Vy mladi chlapci nieco hodnotte az vtedy, ked dosiahnete nieco viac ako XL-u alebo XT-cku za 25tisic. Nezabuzdajte, ze my motorkari sme jedna velka rodina, a postavit trat, zorganizovat pretek stoji vela usilia, a toto sa vzdy ceni! Na vychodnom slovensku obzvlast. Ja za vsetkych crossarov srdecne dakujem.

WILO HE, 04.10.2007 14:22
caute. kedy na tejto trati bude nejaka action? alebo kedy sa tam idete vozit? mozme sa z HE pridat? :-P

202, 04.10.2007 19:11
pre Wila,ideme v nedelu, mozte sa pridat

misko1258, 18.09.2008 12:45
caute som z Čičavy bol som na trati je dost vymakana a pre amaterov dost narocna ... :bla:

pete, 18.09.2008 19:22
Tiez sme boli s kamosom v sobotu, ja 1.krat, az dnes som umyl motorku ;)

ohnovi, 01.06.2009 20:46
Neviete, ako sa rozhodlo teda či enduro bude či nie??

tomasxt, 22.03.2010 14:19
Nazdar chcel by som sa spytat ci je tato trat spoplatnena alebo su tam nejake otvaracie hodiny dakujem:) :lol:

michal2000, 24.04.2015 20:44
Neviete či je tá trať platená a či vôbec funguje ?

Pridať príspevok môže len registrovaný člen!